Inżynierowie budowlani powinni zbadać dom.

12

Inżynierowie budowlani powinni zbadać dom.

Ale cóż, taka jest moja opinia, każdy może to inaczej postrzegać. W Berlinie aresztowano mężczyznę, który brał udział w wyścigu trzech samochodów na Kudamm pod koniec sierpnia, w którym kobieta i jej 17-letnia córka odniosły poważne obrażenia. 45-latka chciała skręcić w lewo swoim pojazdem na skrzyżowaniu, kiedy zderzyła się z nadjeżdżającym samochodem. Specjalna grupa zadaniowa aresztowała 29-letniego podejrzanego w zamożnej dzielnicy Grunewald.

Od czasu kryzysu finansowego dobre dziesięć lat temu w Niemczech nastąpił ożywienie gospodarcze, a mimo to lojalność pracowników i pracowników wobec ich przedsiębiorstw spada, jak pokazują dane Federalnego Urzędu Statystycznego. W 2015 roku Omaima A. z Hamburga poślubiła berlińskiego islamistę Denisa Cusperta. Ślub odbywa się w warunkach karnych: pod parasolem terrorystycznej milicji IS w Syrii.

Twoje wsparcie dla Państwa Islamskiego będzie teraz kosztować A. kilka lat wolności Mieszkasz w Hesji, Dolnej Saksonii lub Bremie? Jeśli jedziesz do pracy autobusem i pociągiem, być może w przyszłym tygodniu będziesz musiał pomyśleć o czymś innym. Minęło 15 lat, odkąd piosenka “Durch den Monsun” “odświeżyła nas na wskroś i tygodniami rozbrzmiewała w radiu. Tokio Hotel wydało teraz nową wersję, aby uczcić ten dzień. Brzmi zupełnie inaczej.

Ale posłuchaj sam, a potem wyobraź sobie, że zrobiłem ankietę o tym, którą wersję lubisz bardziej, starą czy nową. Ale czy taka ankieta naprawdę uczyniłaby nasz świat trochę lepszym?

Właśnie. Narasta nadzieja na pokój w Górskim Karabachu: sześć dni po rozpoczęciu brutalnych walk w regionie Kaukazu Południowego Armenia deklaruje gotowość do negocjacji z Azerbejdżanem o zawieszeniu broni. Obecnie w Bretanii jest to niewygodne, ponieważ w wielu miejscach nie można naładować smartfona, aby przeczytać ntv.de. Po przejściu jesiennej burzy „Alex” około 80 000 mieszkańców północno-zachodniego wybrzeża Francji nie ma prądu. (Fot. Dpa) W Hesji 300-letni las liściasty i mieszany jest wycinany, aby można było zbudować autostradę – jest to nie do zniesienia dla ekologów z Endegebiet, Fridays for Future i innych.

Oprócz protestu w lesie Danneröder, niektórzy z nich zajmują obecnie przedstawicielstwo Hesji w Berlinie. Kilka godzin po tym, jak choroba jego bliskiego doradcy Hicksa stała się znana, prezydent USA Trump również musiał ogłosić: On i jego żona Melania zostali zarażeni Sars-CoV-2. Według jego osobistego lekarza, 74-latek nadal “” kontynuuje oficjalną działalność bez przerwy. Nawet jeśli nie zabijesz kogoś aktywnie, ale mu nie pomożesz, istnieje ryzyko zabójstwa – jak trzech młodych ludzi w Weiden w Bawarii w Górnym Palatynacie. Dwóch 23-letnich mężczyzn i 21-letnia kobieta jest ściganych o zabójstwo z powodu zaniedbania – są już w areszcie, nie noszę kolczyków, ale mam wielkie współczucie dla kobiety z Celle, która teraz pomagała policji. Została złapana w poduszkę sofy z kolczykiem i nie mogła pozbyć się tego nieszczęsnego stworzenia. „Przez wiele godzin zużyty kolczyk zaczepił się o poduszkę sofy i poważnie ograniczył swobodę ruchów” – głosi raport policyjny.

Około godziny 3 w nocy funkcjonariusze otrzymali numer alarmowy 60-latka. Pomogłeś jej profesjonalnie i teraz ucho znów jest wolne od poduszki sofy. Był kiedyś program “RTL Saturday Night” “w RTL – wielkim wzorem do tego był” Saturday Night Live “” z amerykańskiej telewizji, gdzie od dziesięcioleci kręcono komedię – wielokrotnie z politycznymi wpływami, jak teraz z Jimem Carreyem.

Aktor wcieli się w Joe Bidena. Giełdy na całym świecie reagują stratami na wiadomość, że prezydent USA Donald Trump zaraził się wirusem koronowym. W Japonii indeks Nikkei schodzi na czerwono, w Niemczech zaczyna się słaby początek – według obliczeń brokerów Dax rozpocznie dzień z minusem 1,1 proc. Tymczasem kontrakty futures na USA z głównych indeksów zwiększają straty. Kontrakty terminowe na SP 500, Dow Jones i indeks Nasdaq są na minusie około 1,5 procent.

Ta wiadomość została napisana przez kolegę Jana Gängera z okazji dnia giełdowego, podczas którego można znaleźć wiele innych wiadomości związanych z giełdą. Wędrówka około 3000 migrantów z Ameryki Środkowej, którzy chcą przedostać się do Stanów Zjednoczonych, przekroczyła granicę między Hondurasem a Gwatemalą. (Zdjęcie: dpa) Znasz wielkiego ptaka Archeopteryksa, prawda? Udowodniono teraz, że skamieniałe pióro faktycznie należało do zwierzęcia. Prezydent USA Donald Trump i pierwsza dama Melania zarazili się koronawirusem. Trump ogłosił to na Twitterze tej nocy.

Od czasu debaty telewizyjnej, jeśli można tak nazwać starcie Trumpa z jego rywalem Bidenem, prezydent USA był krytykowany – przede wszystkim dlatego, że unikał wyraźnego potępienia białych rasistów, którzy wyraźnie wierzą w ich wyższość zabrakło ich rasy (“” White Supremacists “”).https://yourpillstore.com/ Ale teraz zdystansował się od tego. „Mówiłem to wiele razy i pozwolę sobie wyjaśnić: potępiam KKK (Ku Klux Klan), potępiam wszystkich białych suprematystów” – powiedział Trump w Fox News. W ciągu ostatnich kilku dni dziennikarzom nie udało się skłonić Trumpa do potępienia tych ruchów jednym kompletnym, jednoznacznym zdaniem, w którym wyraźnie je opisuje.

Śpij ponownie, a minie 30 lat od zjednoczenia Niemiec. Ale w planie są jeszcze inne tematy, o których niezwłocznie poinformuję … Nazywam się Volker Petersen, wstałem z ruin dziś rano i życzę miłego dnia. No to ruszamy! Kontakt: volker.petersen (at) nama.de Ponieważ odgłosy manewru wojskowego brytyjskiej marynarki wojennej mogą im zaszkodzić, obrońcy praw zwierząt wypędzili wieloryby ze szkockiej zatoki niedaleko Glasgow.

Zatoka znajduje się w pobliżu bazy morskiej Faslane, siedziby brytyjskiej floty atomowych okrętów podwodnych. Od przyszłego tygodnia na tym terenie odbędą się ćwiczenia wojskowe „Joint Warrior”, w których wezmą udział tysiące żołnierzy brytyjskich i NATO. Spór gazowy na Morzu Śródziemnym ma wpływ na Białoruś: tylko wtedy, gdy Cypr ustąpi, sankcje UE wobec reżimu Łukaszenki będą możliwe. Jednocześnie UE zagraża Turcji. Kanclerz Merkel liczy na nową “dynamikę negocjacji” “.” Drodzy Czytelnicy, Kanclerz Angela Merkel i głowy państw nie podjęli jeszcze konkretnych decyzji, ale po ponad pięciu godzinach obrad zaapelowali pilnie do obywateli o prywatne kontakty zredukować do absolutnego minimum.

Dlatego prywatne spotkania powinny być ograniczone do stałego domu, prywatne uroczystości powinny być „całkowicie” zrezygnowane. Szefowie rządów ostrzegli także obywateli, aby w przypadku objawów przeziębienia pozostali w domu i skontaktowali się z lekarzem przez telefon. Długoterminowa koncepcja korony zostanie omówiona w środę w przyszłym tygodniu. Chciałbym również polecić ten artykuł do wieczornej lektury: W pewnym momencie pandemia koronowa się skończy i zostanie przeniesiona do historii ludzkości.

Następnie będzie mowa o decyzjach rządu, liczbie zakażeń i zgonów oraz wynalezieniu szczepionki. W każdym razie we wszystkich rodzinach będą historie o Coronie, a Niemcy z podekscytowaniem patrzą na numery przypadków Corona. Ponieważ częściowa blokada obowiązuje od dwóch tygodni – kiedy staje się zauważalna?

Na początku nowego tygodnia zgłaszanych jest mniej nowych infekcji niż w ubiegły poniedziałek. Pozostają jednak pewne wątpliwości: po Biontech i Pfizer amerykańska firma Moderna również informuje, że jej szczepionka koronowa jest zadziwiająco skuteczna. Powinno to również chronić przed ciężkimi kursami Covid-19. A w porównaniu z konkurencją jest chyba decydująca przewaga logistyczna: na początku był sceptycyzm. Ale z czasem były prezydent USA Obama i kanclerz Merkel nawiązali bliskie stosunki polityczne.

Ale były też różnice zdań – relacjonuje były szef państwa w rozmowie z „Sternem” i grupą medialną RTL. Tymi zaleceniami żegnam się do końca dnia. W mieszkaniu w Hamburgu doszło do potężnej eksplozji. Mieszkaniec został poważnie ranny – powiedział rzecznik straży pożarnej. Mężczyzna doznał poparzeń i trafił do szpitala.

Mieszkanie na trzecim piętrze zostało podobno zniszczone. Obszar wokół klatki schodowej budynku mieszkalnego w dzielnicy Barmbek-Nord grozi zawaleniem. Pięciu mieszkańców z sześciu mieszkań musiało opuścić budynek. “” Abendblatt.de “” i “” mopo.de “” podały, powołując się na miejscowych policjantów, że przypuszczano, iż w mieszkaniu były przetwarzane narkotyki.

Inżynierowie budowlani powinni zbadać dom. Dopiero wtedy śledczy mogli wejść do mieszkania – powiedział rzecznik straży pożarnej. Budynek miał zostać ustabilizowany wraz z organizacją pomocy technicznej Po tymczasowym zamknięciu zakładu w Rheda-Wiedenbrück firma mięsna Tönnies ponownie osiągnęła prawie 100% mocy ubojowej w swojej głównej lokalizacji.

Według firmy, po uzyskaniu zgody władz, uruchomiono nową linię do rozbioru szynki. Oznacza to, że dziennie można poddać ubojowi około 8 000 świń więcej niż ostatnio. Ze względu na pandemię koronową i dużą liczbę infekcji wśród pracowników, Tönnies musiał latem zamknąć fabrykę we wschodniej Westfalii, opracować nowe koncepcje higieny i zainstalować nową technologię filtrów oraz oddzielić szyby z pleksiglasu między pracowników. Doprowadziło to do mniejszej liczby ubitych świń i problemów ze sprzedażą dla rolników w regionie. Na potrzeby nowej jednostki Tönnies wykorzystuje przestrzeń uwolnioną przez rzeź bydła przeniesioną latem do Dolnej Saksonii.

23-letni kierowca e-skutera z Hamburga został potrącony przez samochód w Lubece. Policja poinformowała, że ​​nieznany kierowca zostawił nieprzytomnego młodego mężczyznę na ulicy. Z miejsca wypadku uciekł srebrnym kombi. Karetka przyjechała przypadkiem.

Następnie pogotowie zaopiekowało się poszkodowanym i zabrało go do szpitala. Jak powiedział rzecznik policji, kierowca prawdopodobnie przeoczył kierowcę skutera na ścieżce rowerowej w niedzielny wieczór. Teraz szukasz świadków wypadku, uszkodzenie mieszkania przez wodę spowodowało, że berlińska straż pożarna i policja przypadkowo doprowadziły w niedzielę do większej plantacji konopi. Mieszkaniec budynku mieszkalnego w dzielnicy Prenzlauer Berg zaalarmował straż pożarną, ponieważ woda przepływa przez jej sufit, jak ogłosiła w poniedziałek policja. Aby zatrzymać przepływ wody, funkcjonariusze otworzyli mieszkanie i zauważyli silny zapach konopi.

Podczas przeszukiwania mieszkania funkcjonariusze znaleźli ponad 40 roślin konopi, dwie skrzynki już wysuszonych kwiatów, nasiona oraz sprzęt do wentylacji i nawadniania. Następnie wszczęto postępowanie przeciwko 64-letniemu lokatorowi mieszkania za nielegalną uprawę narkotyków. W związku z utrzymującą się dużą liczbą nowych zakażeń koronawirusem, rządy federalne i stanowe ostrzegły ludność przed ograniczeniem kontaktów „do minimum”. To „” że trzeba zrezygnować z wszelkich niepotrzebnych kontaktów ”- powiedziała kanclerz Angela Merkel po wideokonferencji z przywódcami kraju. Dalsze decyzje prawne powinny zostać podjęte na kolejnej konferencji w środę w przyszłym tygodniu.

Zdaniem Merkel będzie to także kwestia „znacznie dalej idących rezolucji” i długoterminowej koncepcji. Żenująca usterka: francuska stacja radiowa RFI nieumyślnie opublikowała setki nekrologów osób, które wciąż żyją. Wśród gwiazd uhonorowanych na stronie internetowej stacji znalazły się brytyjska królowa Elżbieta II, brazylijski król piłki nożnej Pele i francuska aktorka Brigitte Bardot. Nadawca przeprosił za błąd i odniósł się do „problemu technicznego”. „Ciężko pracujemy, aby naprawić ten poważny błąd i przepraszamy wszystkich, których dotyczy problem, oraz tych, którzy śledzą nas i ufają nam” – powiedziała międzynarodowa stacja radiowa na Twitterze. Nekrologi zostały przepisane przez dziennikarzy, aby móc szybko zareagować na faktyczną śmierć – powiedział nadawca. Jest to powszechna praktyka w wielu mediach, uczestnicząc w „Letnim Domu Gwiazd” można zdobyć dużo pieniędzy i uwagi – ale o wiele ważniejsze rzeczy grożą zagubieniem.

Niektórzy kandydaci w formacie śmieci już tego doświadczyli. W przypadku byłego „kawalera” Andreja Mangolda była to początkowo jego nienaganna reputacja, a teraz jego związek z Jennifer Lange. Ulubiony wróg „letniego domu” Mangolda, Eva Benetatou, do tej pory nie wykorzystał tego defensywnego natarcia, aby wystąpić przeciwko niemu. Na prośbę agencji informacyjnej spot on news, jej zarząd powiedział, że Benetatou nie chce wypowiadać się w tej sprawie, ponieważ Benetatou i tak niedawno pogodził się z Lange. W międzyczasie ta ostatnia przeprosiła prywatnie Benetatou i jej przyjaciela Chrisa za jej zachowanie w „letnim domu”, które widzowie postrzegali jako zastraszanie.

Benetatou skomentował już ten krok w RTL słowami: „” Z wdzięcznością przyjąłem również przeprosiny, ponieważ okazuje się po prostu wspaniałością, kiedy można przeprosić, a dla mnie osobiście ważne jest również, aby móc to zakończyć. “” Dla przypomnienia: obie kobiety walczyły o serce Mangolda w dziewiątym sezonie “Kawalera” “. Obaj dotarli do finału pokazu w kopułach, w którym Lange otrzymał ostatnią różę. Nowy sezon nagradzanego serialu Netflix „The Crown” rozgrywa się w latach 80. Dotyczy również relacji księżnej Diany z księciem Karolem, który miał wtedy romans z Camillą. Mówi się, że członkowie rodziny królewskiej są oburzeni reprezentacją, kilka brytyjskich mediów powołuje się na nieokreślone kręgi pałacowe. Seria pokazuje zatem więcej fikcji niż faktów.

Zwłaszcza książę Karol jest fałszywie przedstawiany. „„ Wielu jest niesamowicie sfrustrowanych i wściekłych, że jego imię jest wleczone przez błoto ”- powiedział gazecie The Telegraph nieokreślone źródło.